Hejo! ![]()
Chciałem dać wszystkim znać że jeszcze w tym miesiącu odbędzie się debata w której ja oraz Bartosz z Myślę, więc Wierzę będziemy mówić o racjonalności wiary w Boga. Gorąco wszystkich zapraszam ![]()
Debata odbędzie się 24.05 na WPiA Uniwersytetu Śląskiego, i jest organizowana przez ChSA.
LINK DO WYDARZENIA:
https://www.facebook.com/events/813370122144713/