Zapraszam na debatę!! :)

Hejo!

Chciałem dać wszystkim znać że jeszcze w tym miesiącu odbędzie się debata w której ja oraz Bartosz z Myślę, więc Wierzę będziemy mówić o racjonalności wiary w Boga. Gorąco wszystkich zapraszam

Debata odbędzie się 24.05 na WPiA Uniwersytetu Śląskiego, i jest organizowana przez ChSA.

LINK DO WYDARZENIA:

https://www.facebook.com/events/813370122144713/